Karolinka - město na Valašsku

 / 

O městě

 / 

Aktuality

 / 

Upozornění
 

Aktuality

1,SELECT * FROM aktuality WHERE (zobraz = '1') AND (id = 1989) ORDER by priorita ASC, datum DESC, cas DESC

21.02.2024 | Upozornění

 

Město Karolinka apeluje na obyvatele:
Nepodléhejte dezinformacím na sociálních
sítích, informujte se přímo na radnici


Město Karolinka se obrací na své obyvatele, aby nepodléhali dezinformacím, které se mohou šířit prostřednictvím sociálních sítí. Vzhledem k nedávné situaci týkající se hledání nového stomatologa pro naši městskou stomatologickou ambulanci je důležité, aby občané měli přesné a aktuální informace.

„Některé informace, které se mohou objevit na sociálních sítích, mohou být zkreslené nebo nepřesné, což může vést k zbytečné panice a nejistotě veřejnosti. Město Karolinka proto vyzývá obyvatele, aby se informovali o aktuální situaci přímo na radnici nebo prostřednictvím oficiálních kanálů města," vysvětluje místostarosta města Bc.Oldřich Škorňák.

Upozorňuje také, že aktuální situace s hledáním nového stomatologa pro městskou stomatologickou ambulanci vyžaduje spolupráci a podporu celé komunity. „Proto vás žádáme, abyste sdíleli důležité informace pouze z ověřených zdrojů a nepodporovali šíření spekulací a neověřených tvrzení na sociálních sítích," apeluje na spoluobčany místostarosta a dodává. „Město Karolinka děkuje všem obyvatelům za jejich podporu a spolupráci v této obtížné době. Společně se budeme snažit nalézt řešení pro udržení kvalitní stomatologické péče pro naše město."

 
 

Městský úřad Karolinka

Radniční náměstí 42
756 05 Karolinka
IČ: 00303909

 Úřední hodiny

    Pondělí: 8:00 - 11:00   12:00 - 17:00
    Středa: 8:00 - 11:00   12:00 - 17:00
           
   

 

 
Partneři
Papradno  
Bytča  
Púchov  
Vysoká nad Kysucou
 
 

východní morava     valašsko     valašsko horní vsacko     kudy z nudy