Karolinka - město na Valašsku

 / 

O městě

 / 

Aktuality

 / 

Karolinka připravuje oslavy Dne dětí
 

Aktuality

1,SELECT * FROM aktuality WHERE (zobraz = '1') AND (id = 2023) ORDER by priorita ASC, datum DESC, cas DESC

31.05.2024 | Karolinka připravuje oslavy Dne dětí

 

Město Karolinka se připravuje na své první oslavy Dne dětí, které přinesou radost a zábavu nejen nejmenším obyvatelům města, ale také jejich rodinám a široké veřejnosti.

 

7. června (pátek) od 9 hodin:

Na náměstí v Karolince představí svou techniku pracovníci Integrovaného záchranného systému (IZS). Návštěvníci se mohou těšit na ukázky vybavení a práce Policie ČR, Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, Hasičů města Karolinka a Horské služby ČR. „Akce je primárně určena dětem, ale může se s technikou přijít seznámit i široká veřejnost," uvedl místostarosta města Oldřich Škorňák.

8. června (sobota) od 14 do 17 hodin:

Dětský den na náměstí slibuje odpoledne plné zábavy a her. Program zahrnuje malování na obličej, kouzelnické vystoupení Stanislava Jílka, podivuhodné hry Jiřího Šebesty, moderovanou zábavu a hudbu. „Tato akce nám v programu dlouhodobě scházela, proto jsme se rozhodli ji zavést. Doufám, že se bude líbit a stane se tradicí," uvedl starosta města Libor Ptáček. „Původně plánovaný termín prvního června jsme posunuli o týden později, abychom nekolidovali s jinými dětskými akcemi v okolí a nedostali rodiče a děti do situace, kdy by si museli vybírat mezi různými akcemi."

Město Karolinka srdečně zve všechny obyvatele a návštěvníky, aby se připojili k těmto oslavám a užili si dny plné zábavy, her a zajímavých zážitků.

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

 

 

 
 

Městský úřad Karolinka

Radniční náměstí 42
756 05 Karolinka
IČ: 00303909

 Úřední hodiny

    Pondělí: 8:00 - 11:00   12:00 - 17:00
    Středa: 8:00 - 11:00   12:00 - 17:00
           
   

 

 
Partneři
Papradno  
Bytča  
Púchov  
Vysoká nad Kysucou
 
 

východní morava     valašsko     valašsko horní vsacko     kudy z nudy